Portal Modivo to kopalnia wiedzy o najlepszych butach oraz o dobrych nawykach, jakie powinieneś wypracować, żeby cieszyć się radością z dobrego obuwia. Jak dokonać prawidłowego pomiaru stopy? Jeśli kształt Twojej stopy pasuje do kształtu buta, jesteś na dobrej drodze do dobrego dopasowania buta. Oceń buty po tym, jak pasują do Twoich stóp. Nie wybieraj stylistyki obuwia, która wydaje się zbyt ciasna, zbyt luźna lub podrażnia części stopy. Jeśli podczas przymierzania buty będą zbyt ciasne lub zbyt luźne, stopy mogą później ulec podrażnieniom.

Sneakersy dla Ciebie

Portal Modivo odpowie na pytanie, na co zwrócić uwagę podczas zakupu butów. Jeżeli kupujesz online, niezwykle ważne są dwie rzeczy – należy postępować zgodnie z tabelą rozmiarów producenta obuwia i dokładnie mierzyć długość stopy, czy wkładki butów, w których czujesz się komfortowo. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a znacznie zwiększysz prawdopodobieństwo doboru odpowiedniego rozmiaru i satysfakcji z zakupu. Sprawdź ranking sneakersów i ciesz się właściwym wyborem.

Ranking butów

Pomiar wkładki do butów to najbardziej znana i najłatwiejsza metoda przy zakupie nowych butów. Jednak ma też swoje pułapki, więc należy bardzo uważnie. Dlatego należy korzystać z porad, które znajdziesz w serwisie intershoe.com.pl. Wkładka czasami wygina się na palcach lub pięcie buta, zmniejszając w ten sposób wewnętrzną przestrzeń stopy. Wewnętrzną przestrzeń butów można również zmniejszyć dzięki grubszej wkładce. Wręcz przeciwnie, dzięki grubszej wkładce, dłuższe i szersze buty mogą pasować do osób o krótszych i węższych stopach, co skutkuje lepszym dopasowaniem buta. Ranking butów Nike Ci w tym pomoże.