Portal Modivo to kopalnia wiedzy o najlepszych butach oraz o dobrych nawykach, jakie powinieneś wypracować, żeby cieszyć się radością z dobrego obuwia. Jak dokonać prawidłowego pomiaru stopy? Jeśli kształt Twojej stopy pasuje do kształtu buta, jesteś na dobrej drodze do dobrego dopasowania buta. Oceń buty po tym, jak pasują do Twoich stóp. Nie wybieraj stylistyki obuwia, która wydaje się zbyt ciasna, zbyt luźna lub podrażnia części stopy. Jeśli podczas przymierzania buty będą zbyt ciasne lub zbyt luźne, stopy mogą później ulec podrażnieniom.

Najlepszy rozmiar sneakersa

Serwis Modivo to Twój poradnik, jak najlepiej wybrać rozmiar buta odpowiedni dla siebie. Rozmiary butów nie są standardowe i różnią się w zależności od marki i stylu obuwia. Rozmiar 40cm od jednego producenta może pasować do stopy jak rozmiar 42cm od innego. Nie wybieraj butów według rozmiaru zaznaczonego na bucie – zacznij od sprawdzenia właściwego rozmiaru, a dowiesz się, jaki rozmiar buta będzie dla Ciebie odpowiedni. Dowiedz się, jak uniknąć najczęstszych błędów w kupowaniu obuwia.

Twoje opinie o obuwiu

Poza tym trendy obuwnicze są dla każdego. Od tych, którzy mają proste podejście do stylistyki obuwia, po tych, którzy zawsze szukają pretekstu do noszenia bardziej ekstrawaganckiego obuwia. Po spędzeniu ostatniego roku w naszych ulubionych kapciach chęć przebudowania naszej zewnętrznej garderoby nigdy nie była tak powszechnie pożądana. Spróbuj poznać i kierować się rankingiem butów Nike.