Buty to ulubiona część garderoby nie tylko kobiet, ale także mężczyzn. Dobrze dopasowane do stopy buty mogą pomóc Ci dojść tam, gdzie chcesz, ale również zadbają o zdrowie stóp. Każdy wie, że jeśli bolą stopy, nie spędzasz miło czasu. Dlatego traktuj dobrze swoje stopy i noś tylko dobrze dopasowane buty. Używaj wkładek, które pomogą Ci komfortowo korzystać z ulubionego obuwia. Serwis intershoe.com.pl pomoże Ci wybrać buty odpowiednie dla Twoich stóp. Pierwsza rzecz to wiedza, jaki nosisz rozmiar buta.

Twoje sneakersy

Serwis Modivo to Twój poradnik, jak najlepiej wybrać rozmiar buta odpowiedni dla siebie. Rozmiary butów nie są standardowe i różnią się w zależności od marki i stylu obuwia. Rozmiar 40cm od jednego producenta może pasować do stopy jak rozmiar 42cm od innego. Nie wybieraj butów według rozmiaru zaznaczonego na bucie – zacznij od sprawdzenia właściwego rozmiaru, a dowiesz się, jaki rozmiar buta będzie dla Ciebie odpowiedni. Dowiedz się, jak uniknąć najczęstszych błędów w kupowaniu obuwia.

Ranking sneakersów

Za każdym razem, gdy kupujesz parę butów, mierz obie stopy. To porada, jaką znajdziesz na najlepszym portalu o butach, intershoe.com.pl. W ciągu Twojego życia Twoje stopy zmienią się zarówno pod względem wielkości, jak i kształtu. Dla wielu osób jedna stopa jest nieco dłuższa i/lub szersza i / lub szersza niż druga, więc najpierw dopasuj tę większą stopę. Możesz wtedy masz szansę na sprawdzenie, jaki rozmiar buta lub wkładki będzie dla Ciebie najlepszy. Wybierzesz wtedy buty oraz wkładki, które pasują do kształtu Twojej stopy. Ranking butów będzie Ci pomocny, a opinia o zakupach Eobuwie konieczna.